slide03.jpg
Novinky
Slevomat akce začíná
06. 10. 2017 -

Dovolte abych Vám představil právě dnes spuštěnou akci. Vánoce se blíží a Vy byste neměli promarnit šanci jak ušetřit za focení. Na slevovém portálu Slevomat právě nabízíme bezkonkurenční cenu za Malou sérii za 599,-Kč nebo Střední sérii za 1.199,-Kč. Tyto ceny platí pouze s platným voucherem zakoupeným prostřednictvím Slevomatu. Neváhejte proto a zakupte si jej.

číst celé...
Všechny novinky
Kde najdete fotoateliér

 Fotograf - Petr Čihák
Tř. 1. máje 97/25
460 01 LIBEREC III
budova Finančního úřadu v 5.podlaží


+ 420 723 279 113


info@petr-cihak.cz

facebook.com/fotoatelier.liberec
g+ google plus
Provozní doba
Pondělí
dle objednávky
Úterý
dle objednávky
Středa
dle objednávky
Čtvrtek
dle objednávky
Pátek
dle objednávky
Sobota dle objednávky
Neděle NEFOTÍME !!!

Fotografický ateliér nabízí následující služby

Ve fotoateliéru v centru Liberce pro Vás nabízíme focení rodin, dětí, těhulek, portrétů.

Focení v exteriéru je v posledních letech jednou z nejvyhledávanějších služeb ze strany mé klienteli. Fotografuji v zámeckých zahrádách, parcích nebo kdekoliv se dohodneme včetně Vašich soukromých zahrad u domu. Službu exteriérové fotografie poskytuji v Liberci a v Praze.

V současné době rozšiřujeme i o focení produktů pro Vaše e-shopy nebo malé i střední výrobní podniky. Do oblasti firemní fotografie zařazujeme i fotografování zaměstnanců a managementu.

Svatební fotograf: V oblasti svatební fotografie se pohybuji již 10 let. Váš svatební den mohu fotografovat v rámci celého Libereckého kraje. Svatební fotografii rozděluji do 4 základních balíčků za výhodné ceny. Řada balíčků lze upravit dle Vašich potřeb na kterých se dohodneme na individuální schůzce. Termíny objednávejte včas, protože sezóna bývá naplno obsazena.ODKAZY

Svatební fotograf |   Ateliérové foto |   Exteriérové foto |   Produktové foto

Soubory ke stažení

© 2013-2017 - Petr Čihák | Všechna práva vyhrazena
Vytvořila společnost