slide03.jpg
Novinky
Rok 2018 poslední v oblasti svatební fotografie
08. 07. 2018 -

Vážení klienti, využijte poslední možnosti využít mých služeb v oblasti svatební fotografie. Tento rok 2018 je tak posledním. Možná Vás zajímá důvod. Za dobu mé kariéry a to už je v tomto roce 13 let, člověk profesně analyzuje svou situaci a to kam ho jeho kariéra dále zavádí.

číst celé...
Svatební focení už jen pár červnových termínů
09. 04. 2018 -

Čas nám poměrně utíká a v těchto dnech jsem uzavřel více než 13 smluv na svatební focení v Libereckém kraji. Posledních pár červnových termínů je ještě k dispozicia proto pokud chcete využít služby právě ode mně neváhejte mě kontaktovat. V těchto dnech se již shání fotograf na svatby jen velmi těžko.

číst celé...
Všechny novinky
Kde najdete fotoateliér

 Fotograf - Petr Čihák
Tř. 1. máje 97/25
460 01 LIBEREC III
budova Finančního úřadu v 5.podlaží


objednávky na e-mailu:


info@petr-cihak.cz

Provozní doba
Pondělí
dle objednávky
Úterý
dle objednávky
Středa
dle objednávky
Čtvrtek
dle objednávky
Pátek
dle objednávky
Sobota dle objednávky
Neděle NEFOTÍME !!!

Svatební foto

 

Drazí snoubenci,

Svatební fotografie
je rozdělena do čtyř základních balíčků, dle potřeby. Potřebujete-li nafotografovat jen průběh obřadu, nebo chcete i více poutavých a aranžovaných portrétů z okolí místa obřadu či dokonce průběh hostiny nebo dokonce celý den od ranních příprav až po večerní radovánky svatebních hostů? Vše je připraveno k Vaší maximální spokojenosti.

Sjednejte si včas nezávaznou schůzku se mnou a doporučuji včas obsadit Váš termín svatby, v průběhu roku již často bývám obsazen. Podívejte se níže do naší nabídky a vyberte si ten balíček, který Vám bude nejvíce vyhovovat, nebo mě kontaktujte a jistě pro Vás naleznu individuální řešení na míru Vaší potřebě.

Sepíšeme následně smlouvu, kde budou vypsány všechny potřebné údaje, které budou předem definovány. Díky takové smlouvě, máte skutečnou záruku kvalitní služby a jejím plnění. Na rozdíl od řady "fotografů" v tomto kraji, kteří neprovozují ani živnost na tuto službu! Podívejte se na ceník svatební fotografie. A zjistíte, že díky výhodným cenám si tuto službu bude moci dovolit jistě každý zasnoubený pár.

Kde svatební fotografie fotografuji? Hlavní základnou je Liberecký kraj, ale samozřejmostí je fotografování i v okolních krajích jako Střední čechy, Praha, Královéhradecký kraj. Po individuální domluvě i v jiných krajích ČR, kde se vzájemně domluvíme na individuálním paušálním poplatku za cestovné.

© 2013-2018 - Petr Čihák | Všechna práva vyhrazena
Vytvořila společnost