slide03.jpg
Novinky
Slevomat akce začíná
06. 10. 2017 -

Dovolte abych Vám představil právě dnes spuštěnou akci. Vánoce se blíží a Vy byste neměli promarnit šanci jak ušetřit za focení. Na slevovém portálu Slevomat právě nabízíme bezkonkurenční cenu za Malou sérii za 599,-Kč nebo Střední sérii za 1.199,-Kč. Tyto ceny platí pouze s platným voucherem zakoupeným prostřednictvím Slevomatu. Neváhejte proto a zakupte si jej.

číst celé...
Všechny novinky
Kde najdete fotoateliér

 Fotograf - Petr Čihák
Tř. 1. máje 97/25
460 01 LIBEREC III
budova Finančního úřadu v 5.podlaží


+ 420 723 279 113


info@petr-cihak.cz

facebook.com/fotoatelier.liberec
g+ google plus
Provozní doba
Pondělí
dle objednávky
Úterý
dle objednávky
Středa
dle objednávky
Čtvrtek
dle objednávky
Pátek
dle objednávky
Sobota dle objednávky
Neděle NEFOTÍME !!!

Svatební foto

 

Drazí snoubenci,

Svatební fotografie
je rozdělena do čtyř základních balíčků, dle potřeby. Potřebujete-li nafotografovat jen průběh obřadu, nebo chcete i více poutavých a aranžovaných portrétů z okolí místa obřadu či dokonce průběh hostiny nebo dokonce celý den od ranních příprav až po večerní radovánky svatebních hostů? Vše je připraveno k Vaší maximální spokojenosti.

Sjednejte si včas nezávaznou schůzku se mnou a doporučuji včas obsadit Váš termín svatby, v průběhu roku již často bývám obsazen. Podívejte se níže do naší nabídky a vyberte si ten balíček, který Vám bude nejvíce vyhovovat, nebo mě kontaktujte a jistě pro Vás naleznu individuální řešení na míru Vaší potřebě.

Sepíšeme následně smlouvu, kde budou vypsány všechny potřebné údaje, které budou předem definovány. Díky takové smlouvě, máte skutečnou záruku kvalitní služby a jejím plnění. Na rozdíl od řady "fotografů" v tomto kraji, kteří neprovozují ani živnost na tuto službu! Podívejte se na ceník svatební fotografie. A zjistíte, že díky výhodným cenám si tuto službu bude moci dovolit jistě každý zasnoubený pár.

Kde svatební fotografie fotografuji? Hlavní základnou je Liberecký kraj, ale samozřejmostí je fotografování i v okolních krajích jako Střední čechy, Praha, Královéhradecký kraj. Po individuální domluvě i v jiných krajích ČR, kde se vzájemně domluvíme na individuálním paušálním poplatku za cestovné.

© 2013-2017 - Petr Čihák | Všechna práva vyhrazena
Vytvořila společnost