slide03.jpg
Novinky
Svatební fotografie pro rok 2018
01. 01. 2018 -

Vážení klienti, uzavírání svatebních smluv na fotografování pro sézonu 2018 je stále v plném proudu a termíny se již začínají povážlivě obsazovat. Doporučuji Vám tak, neponechávat nic náhodě a poptat svůj termín co nejdříve a sjednat si se mnou informativní schůzku.

číst celé...
Všechny novinky
Kde najdete fotoateliér

 Fotograf - Petr Čihák
Tř. 1. máje 97/25
460 01 LIBEREC III
budova Finančního úřadu v 5.podlaží


objednávky na e-mailu:


info@petr-cihak.cz

Provozní doba
Pondělí
dle objednávky
Úterý
dle objednávky
Středa
dle objednávky
Čtvrtek
dle objednávky
Pátek
dle objednávky
Sobota dle objednávky
Neděle NEFOTÍME !!!

Svatební foto

 

Drazí snoubenci,

Svatební fotografie
je rozdělena do čtyř základních balíčků, dle potřeby. Potřebujete-li nafotografovat jen průběh obřadu, nebo chcete i více poutavých a aranžovaných portrétů z okolí místa obřadu či dokonce průběh hostiny nebo dokonce celý den od ranních příprav až po večerní radovánky svatebních hostů? Vše je připraveno k Vaší maximální spokojenosti.

Sjednejte si včas nezávaznou schůzku se mnou a doporučuji včas obsadit Váš termín svatby, v průběhu roku již často bývám obsazen. Podívejte se níže do naší nabídky a vyberte si ten balíček, který Vám bude nejvíce vyhovovat, nebo mě kontaktujte a jistě pro Vás naleznu individuální řešení na míru Vaší potřebě.

Sepíšeme následně smlouvu, kde budou vypsány všechny potřebné údaje, které budou předem definovány. Díky takové smlouvě, máte skutečnou záruku kvalitní služby a jejím plnění. Na rozdíl od řady "fotografů" v tomto kraji, kteří neprovozují ani živnost na tuto službu! Podívejte se na ceník svatební fotografie. A zjistíte, že díky výhodným cenám si tuto službu bude moci dovolit jistě každý zasnoubený pár.

Kde svatební fotografie fotografuji? Hlavní základnou je Liberecký kraj, ale samozřejmostí je fotografování i v okolních krajích jako Střední čechy, Praha, Královéhradecký kraj. Po individuální domluvě i v jiných krajích ČR, kde se vzájemně domluvíme na individuálním paušálním poplatku za cestovné.

© 2013-2018 - Petr Čihák | Všechna práva vyhrazena
Vytvořila společnost