slide03.jpg
Novinky
Rok 2018 poslední v oblasti svatební fotografie
08. 07. 2018 -

Vážení klienti, využijte poslední možnosti využít mých služeb v oblasti svatební fotografie. Tento rok 2018 je tak posledním. Možná Vás zajímá důvod. Za dobu mé kariéry a to už je v tomto roce 13 let, člověk profesně analyzuje svou situaci a to kam ho jeho kariéra dále zavádí.

číst celé...
Svatební focení už jen pár červnových termínů
09. 04. 2018 -

Čas nám poměrně utíká a v těchto dnech jsem uzavřel více než 13 smluv na svatební focení v Libereckém kraji. Posledních pár červnových termínů je ještě k dispozicia proto pokud chcete využít služby právě ode mně neváhejte mě kontaktovat. V těchto dnech se již shání fotograf na svatby jen velmi těžko.

číst celé...
Všechny novinky
Kde najdete fotoateliér

 Fotograf - Petr Čihák
Tř. 1. máje 97/25
460 01 LIBEREC III
budova Finančního úřadu v 5.podlaží


objednávky na e-mailu:


info@petr-cihak.cz

Provozní doba
Pondělí
dle objednávky
Úterý
dle objednávky
Středa
dle objednávky
Čtvrtek
dle objednávky
Pátek
dle objednávky
Sobota dle objednávky
Neděle NEFOTÍME !!!

Svatba - Půl dne

Zde nafotíme příjezd kolony do místa obřadu, průběh svatebního obřadu, velká skupinová a malé skupinky (přátelé, rodina), mnoho momentek mezi hosty, dále nafotíme stylizované portréty novomanželů (park, zámecká zahrada, les či louka, zkrátka kdekoliv, kde se společně shodneme). Navíc je v tomto balíčku obsahem i začátek svatební hostiny (střepy, přípitek, polévka, svatební dort) v případě domluvy můžeme fotit novomanžele i v přívětivém podvečerním světle v okolí místa hostiny nebo opět na jiném místě.

 

  • Čas fotografa cca 6 hodin

  • V rámci Libereckého kraje bez příplatku za dopravu

  • Získáte profesionálně graficky upravené fotografie na CD nebo FLASH disku v počtu 150-200 kusů fotografií i v oblíbených černobílých verzích.

  • Do tisku získáte: 50 kusů formát 13x18cm

 

Cena balíčku PŮL DNE: 6.990,- Kč

při uzavření svatební smlouvy se platí záloha 50% z celkové hodnoty balíčku, tím si rozložíte platbu na dvě splatné částky. Doplatek je při převzetí hotové zakázky.

DALŠÍ DOSTUPNÉ BALÍČKY

OBŘAD | OBŘAD A STYLIZOVANÝ PORTRÉTCELÝ DENObsazené termíny


© 2013-2018 - Petr Čihák | Všechna práva vyhrazena
Vytvořila společnost