slide03.jpg
Novinky
Rok 2018 poslední v oblasti svatební fotografie
08. 07. 2018 -

Vážení klienti, využijte poslední možnosti využít mých služeb v oblasti svatební fotografie. Tento rok 2018 je tak posledním. Možná Vás zajímá důvod. Za dobu mé kariéry a to už je v tomto roce 13 let, člověk profesně analyzuje svou situaci a to kam ho jeho kariéra dále zavádí.

číst celé...
Svatební focení už jen pár červnových termínů
09. 04. 2018 -

Čas nám poměrně utíká a v těchto dnech jsem uzavřel více než 13 smluv na svatební focení v Libereckém kraji. Posledních pár červnových termínů je ještě k dispozicia proto pokud chcete využít služby právě ode mně neváhejte mě kontaktovat. V těchto dnech se již shání fotograf na svatby jen velmi těžko.

číst celé...
Všechny novinky
Kde najdete fotoateliér

 Fotograf - Petr Čihák
Tř. 1. máje 97/25
460 01 LIBEREC III
budova Finančního úřadu v 5.podlaží


objednávky na e-mailu:


info@petr-cihak.cz

Provozní doba
Pondělí
dle objednávky
Úterý
dle objednávky
Středa
dle objednávky
Čtvrtek
dle objednávky
Pátek
dle objednávky
Sobota dle objednávky
Neděle NEFOTÍME !!!

Předsvatební foto

Předsvatební fotografie, jsou portréty v ateliéru, nebo v předem společně vybraném exteriéru. Může se jednat i o místo, kde chystáte svatbu, takže jsou to zámecké parky, zahrady a jinak zajímavá místa.

Pokud si u mě objednáváte i fotografování svatby, je fotografování takových předsvatebních fotografií zcela ZDARMA jako pozornost a poděkování za to, že jste si vybrali právě mě. Je to oboustranně velmi výhodné, nejen, že si obhlídneme místa, kde se bude svatba odehrávat, ale získáte i velmi exkluzivní fotografie Vašeho zamilovaného párečku. Takové fotografie, tak můžete využít i na svatební oznámení, nebo prostě jako památku do svatebního alba.

Cena: 650,- Kč

ZDARMA pro páry, které uzavírají svatební smlouvu o fotografování svatby.
"Platí pro celý Liberecký kraj bez příplatku za dopravu"
© 2013-2018 - Petr Čihák | Všechna práva vyhrazena
Vytvořila společnost