slide03.jpg
Novinky
Slevomat akce začíná
06. 10. 2017 -

Dovolte abych Vám představil právě dnes spuštěnou akci. Vánoce se blíží a Vy byste neměli promarnit šanci jak ušetřit za focení. Na slevovém portálu Slevomat právě nabízíme bezkonkurenční cenu za Malou sérii za 599,-Kč nebo Střední sérii za 1.199,-Kč. Tyto ceny platí pouze s platným voucherem zakoupeným prostřednictvím Slevomatu. Neváhejte proto a zakupte si jej.

číst celé...
Všechny novinky
Kde najdete fotoateliér

 Fotograf - Petr Čihák
Tř. 1. máje 97/25
460 01 LIBEREC III
budova Finančního úřadu v 5.podlaží


+ 420 723 279 113


info@petr-cihak.cz

facebook.com/fotoatelier.liberec
g+ google plus
Provozní doba
Pondělí
dle objednávky
Úterý
dle objednávky
Středa
dle objednávky
Čtvrtek
dle objednávky
Pátek
dle objednávky
Sobota dle objednávky
Neděle NEFOTÍME !!!

Obsazené termíny 2018

Vážení snoubenci,
Chystáte se v roce 2018 uzavřít sňatek? Rozhodli jste se pro službu svatebního fotografa?

Neváhejte co nejdříve obsadit svůj termín. Objednávejte se, prosím s dostatečným předstihem, protože objednávky na poslední chvíli se nemusí slučovat s časem fotografa a jeho dlouhodobějším obsazováním termínů, nelze tak zaručit časovou flexibilitu fotografa, děkuji za pochopení.

POZOR! Pouhá rezervace termínu nestačí, do termínu 14. dnů po rezervaci, je nutné sjednat si osobní schůzku s fotografem, aby byla objednávka dokončena podepsanou smlouvou!

Poptejte svůj termín včas nejlépe formou e-mailové komunikace protože telefon často nezvedám z důvodu právě probíhajícího fotografování a nemám u sebe popřípadě ani přehled termínů abych Vám sdělil že je skutečně volný. Proto je nejlepší komunikovat formou poptávkového formuláře nebo rovnou na e-mail: info@petr-cihak.cz

© 2013-2017 - Petr Čihák | Všechna práva vyhrazena
Vytvořila společnost