slide03.jpg
Novinky
Slevomat akce začíná
06. 10. 2017 -

Dovolte abych Vám představil právě dnes spuštěnou akci. Vánoce se blíží a Vy byste neměli promarnit šanci jak ušetřit za focení. Na slevovém portálu Slevomat právě nabízíme bezkonkurenční cenu za Malou sérii za 599,-Kč nebo Střední sérii za 1.199,-Kč. Tyto ceny platí pouze s platným voucherem zakoupeným prostřednictvím Slevomatu. Neváhejte proto a zakupte si jej.

číst celé...
Všechny novinky
Kde najdete fotoateliér

 Fotograf - Petr Čihák
Tř. 1. máje 97/25
460 01 LIBEREC III
budova Finančního úřadu v 5.podlaží


+ 420 723 279 113


info@petr-cihak.cz

facebook.com/fotoatelier.liberec
g+ google plus
Provozní doba
Pondělí
dle objednávky
Úterý
dle objednávky
Středa
dle objednávky
Čtvrtek
dle objednávky
Pátek
dle objednávky
Sobota dle objednávky
Neděle NEFOTÍME !!!

Exteriérové fotografování, portréty ve volné krajině

Líbí se Vám fotografie spíše v exteriérech, než v ateliéru? Pravdou je, že venkovní prostředí je mnohem rozmanitější a plné pěkných a fotogenických zákoutí.

Fotografovat tak můžeme ve veřejných parcích, zámeckých zahradách, v lese, na loukách na Vaší zahradě, v městském historickém či moderním prostředí, zkrátka kdekoliv se společně dohodneme. Díky přenosné zábleskové technice, která neubírá nic na kvalitách, je tak dnes možné fotografovat opravdu kdekoliv.


EXTERIÉROVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

LIBEREC a PRAHA


Fotografování v exteriérech, je jednou z nejoblíbenějších a nejprodávanějších služeb našeho ateliéru. Fotografovat můžeme děti, celou rodinu, dvojice, těhulky apod. V nádherném prostředí lokací v Liberci nebo hlavním městě v Praze v oblíbených, níže vypsaných lokacích nebo možnost individuálně na jiných místech nebo přímo na Vaší zahradě. Fototechnika je dnes mobilní a to zaručí opravdu profi nasvícené fotografie.


LOKACE PRAHA: Vyšehrad, Havlíčkovy sady (Grébovka), Petřín, Královská obora (Stromovka) nebo individuálně.


LOKACE LIBEREC: Lesopark Zámecký vrch Vratislavice, Oblast Zlatého kříže (Muzeum, Lázně), Lidové sady, nebo individuálně

V průběhu fotografování cca 1-1,5 hodiny nafotíme zhruba 100-120 různých záběrů

• Tyto záběry Vám budou do druhého dne zaslány v rámci náhledů přes internetové uložiště dat na Váš e-mail. Z těchto záběrů mi pošlete seznam 20 fotografií, které následně upravím (retuše,barevná úprava, nepravidelnosti světelných podmínek apod)

Fotografie získáte v elektronické podobě tzn. buď vypáleno na CD nebo možnost zaslání přes internetové uložiště dat.

• Výstupem je tak 20 upravených fotografií v plném rozlišení a to ve verzi barevné, černobílé a barevně tónované verzi (na CD nebo přes uložiště na internetu)

Přejete-li si vyvolání fotografií, v pžiloženém PDF ceníku je přehled jednotlivých formátů a jejich ceny sami si tak určíte jaké fotografie a formát si necháte vyvolat, tímto jsem vyposlechl náměty klientů, kterým nevyhovovali předem určené balíčky s vyvolanými fotografiemi.

Fotografování proběhne na předem vybraných místech, fotografie v plenéru mají rozhodně zajímavější rozměr než ateliérová fotografie, posuďte sami v následující galerii zde

Cena: 3.000 Kč

Fotografovat venku můžeme v kterémkoliv ročním období, však se přesvědčte v naší níže vystavené fotogalerii. Chcete také podobné? Stačí mě jen kdykoliv kontaktovat, fotím i o víkendech!

POZNÁMKA K PLATBĚ: Platíte v hotovosti v den fotografování

RYCHLÝ KONTAKT NA FOTOGRAFA

Tel.: 723 279 113 (Petr ČIHÁK)

© 2013-2017 - Petr Čihák | Všechna práva vyhrazena
Vytvořila společnost