slide03.jpg
Novinky
Rok 2018 poslední v oblasti svatební fotografie
08. 07. 2018 -

Vážení klienti, využijte poslední možnosti využít mých služeb v oblasti svatební fotografie. Tento rok 2018 je tak posledním. Možná Vás zajímá důvod. Za dobu mé kariéry a to už je v tomto roce 13 let, člověk profesně analyzuje svou situaci a to kam ho jeho kariéra dále zavádí.

číst celé...
Svatební focení už jen pár červnových termínů
09. 04. 2018 -

Čas nám poměrně utíká a v těchto dnech jsem uzavřel více než 13 smluv na svatební focení v Libereckém kraji. Posledních pár červnových termínů je ještě k dispozicia proto pokud chcete využít služby právě ode mně neváhejte mě kontaktovat. V těchto dnech se již shání fotograf na svatby jen velmi těžko.

číst celé...
Všechny novinky
Kde najdete fotoateliér

 Fotograf - Petr Čihák
Tř. 1. máje 97/25
460 01 LIBEREC III
budova Finančního úřadu v 5.podlaží


objednávky na e-mailu:


info@petr-cihak.cz

Provozní doba
Pondělí
dle objednávky
Úterý
dle objednávky
Středa
dle objednávky
Čtvrtek
dle objednávky
Pátek
dle objednávky
Sobota dle objednávky
Neděle NEFOTÍME !!!

Exteriérové fotografování

EXTERIÉROVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

LIBEREC a PRAHA


Fotografování v exteriérech, je jednou z nejoblíbenějších a nejprodávanějších služeb našeho ateliéru. Fotografovat můžeme děti, celou rodinu, dvojice, těhulky apod. V nádherném prostředí lokací v Liberci nebo hlavním městě v Praze v oblíbených, níže vypsaných lokacích nebo možnost individuálně na jiných místech nebo přímo na Vaší zahradě. Fototechnika je dnes mobilní a to zaručí opravdu profi nasvícené fotografie.


LOKACE PRAHA: Vyšehrad, Havlíčkovy sady (Grébovka), Petřín, Královská obora (Stromovka) nebo individuálně.


LOKACE LIBEREC: Lesopark Zámecký vrch Vratislavice, Oblast Zlatého kříže (Muzeum, Lázně), Lidové sady, nebo individuálně

V průběhu fotografování cca 1-1,5 hodiny nafotíme zhruba 100-120 různých záběrů

• Tyto záběry Vám budou do druhého dne zaslány v rámci náhledů přes internetové uložiště dat na Váš e-mail. Z těchto záběrů mi pošlete seznam 20 fotografií, které následně upravím (retuše,barevná úprava, nepravidelnosti světelných podmínek apod)

• Fotografie získáte v elektronické podobě tzn. buď vypáleno na CD nebo možnost zaslání přes internetové uložiště dat.

• Výstupem je tak 20 upravených fotografií v plném rozlišení a to ve verzi barevné, černobílé abarevně tónované verzi (na CD nebo přes uložiště na internetu)

Přejete-li si vyvolání fotografií, v ceníku který si níže vytiskněte je přehled jednotlivých formátů a jejich ceny sami si tak určíte jaké fotografie a formát si necháte vyvolat, tímto jsem vyposlechl náměty klientů, kterým nevyhovovali předem určené balíčky s vyvolanými fotografiemi.

Fotografování proběhne na předem vybraných místech, fotografie v plenéru mají rozhodně zajímavější rozměr než ateliérová fotografie, posuďte sami v následující galerii zde

Cena: 3.000,-Kč

Fotografovat venku můžeme v kterémkoliv ročním období, však se přesvědčte v naší níže vystavené fotogalerii. Chcete také podobné? Stačí mě jen kdykoliv kontaktovat, fotím i o víkendech!

POZNÁMKA K PLATBĚ: Platíte v hotovosti v den fotografování

RYCHLÝ KONTAKT NA FOTOGRAFA

Tel.: 723 279 113 (Petr ČIHÁK)

Stáhněte si PDF ceník exteriérové fotografie s informacemi

Kontakt

© 2013-2018 - Petr Čihák | Všechna práva vyhrazena
Vytvořila společnost